درباره ما

شرکت عمادمبارکه فارس ( عمادلیچکو ) در راستای کار آفرینی و ایجاد اشتغال و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و ترویج به منظور پاسخ گویی به مشتریان و همکاران برای پیاده سازی و اجرای موثر روش های پرورش و تکثیر زالو فعالیت دارد .
ما برای همه مشتریان و همکاران اعم از افراد تازه کار ، متخصص و… خدمات خود را به بهترین نحو ارائه می نماییم و تلاش میکنیم علاوه بر بازار داخلی به بازارهای منطقه ای نیز چشم داشته باشیم ، همواره از طریق مشارکت و تبادل اطلاعات و اخذ دانش فنی لازم از مراجع دانشگاهی و شرکت های پیشرفته و تراز اول دنیا سعی میکنیم به دانش روز و تکنولوژی های برتر و پیاده سازی سیستم های مکانیزه و هوشمند دسترسی داشته باشیم و برخورداری از تیم های با تجربه و دانشگاهی در زمینه کاری مزیت رقابتی ما در ارائه این نوع خدمات می باشد
ما با ارائه خدماتی متعالی سعی در سود آوری به مجموعه و سازمان خود را داریم و براین باوریم که صداقت و تخصص شروط اول ارائه خدمات با کیفیت می باشد و همواره برای مشتریان ارزش آفرینی میکنیم .

ویژگی بسیار خاصی که ما را از دیگران متمایز می کند شناخت دقیق خدمات ارائه شده سودمند است که از آن طریق می توانیم برای مشتریان خود پایداری ، سود و قابلیت رقابت در سطح بالایی را تضمین کنیم.
کارکنان و زیر مجموعه های ما جزو گرانبهاترین سرمایه های ما هستند و همواره از طریق ایجاد امکانات و هم راستاسازی منافع شخصی با منافع سازمانی سعی در تامین خواسته ها و ایجاد فضای سالم و پویا را برای آن خواهیم داشت.

رزومه کاری

در این بخش رزومه ای کوتاه از فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی گروه عمادلیچکو را قرار داده ایم که جهت مشاهده میتوانید آن را دانلود کنید.