عمادلیچکو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات عمادلیچکو
آموزش تکنیکهای مناسب بازدهی زالوی مولد و بستر سازی با خاک بستر باکیفیت

آموزش تکنیکهای مناسب بازدهی زالوی مولد و بستر سازی با خاک بستر باکیفیت

خاک بستر زالو مولد

خاک بستر زالوهای مولد برای پیله گذاری زالوها برای بازدهی بیشتر، با قیمتی عمده و کیفیتی تضمینی توسط تیم عمادلیچکو ارائه می گردد.

همانطور که می دانید زالوهای مولد در زمان جفتگیری و پیله گذاری نیاز به محیطی شبیه به فضای طبیعی زندگی خود دارند تا بتوانند با اطمینان بیشتر و بدون تنش و استرس پیله های باکیفیت و سالمی را بگذارند.

چنانچه پیله و یا همان کوکون از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد می‌تواند درآمدزایی بسیار مناسبی برای فرد پرورش دهنده زالو به ارمغان آورد زالوهای مولد جزء حساس‌ترین زالوها به شمار می روند و به همین دلیل بعد از تغذیه باید بهترین شرایط محیطی را برای این موجود ارزشمند مهیا نمود که یکی از مراحل مهم پیله گذاری ساخت جزیره می باشد که افراد پرورش دهنده و یا تکثیر کننده زالو از آن با نام جزیره سازی و یا بستر سازی زالو نام می برند.

بستر زالو 3

از کجا خاک بستر مناسب تهیه کنیم؟

بهترین گزینه برای تهیه خاک بستر زالو با کیفیت عالی و قیمتی مناسب تیم عمادلیچکو می باشد شما می توانید از طریق دکمه زیر نسبت به تهیه این محصول کاربردی برای فارم پرورش و تکثیر زالو خود اقدام نمایید.

روش های مختلف جزیره سازی برای زالو مولد

در سال‌های گذشته از خزه های طبیعی ،  خاک رس و…  برای ساخت جزیره های زالوی مولد استفاده می‌شد اما امروزه با اطلاع از این گونه از مواد و یا ترکیبات فوق الذکر می توانیم از خاک بستر مخصوص این کار استفاده کنیم.

همانطور که شما نیز می دانید زالو های مولد بعد از تغذیه صحیح و  قرنطینه ثانویه ،  در دمای مناسب نسبت به جفت گیری تمایل نشان می دهند  و تقریباً بعد از ۲۰ روز الی یکماه پیله گذاری آغاز می شود.

چنانچه فارم پرورش و تکثیر زالو فاقد جزیره سازی مناسب باشد زالوهای مولد نمی‌توانند پیله های خود را در محیطی مناسب و امن قرار دهند به همین دلیل تمام تلاش یک فرد تکثیر کننده زالو بایستی مهیا نمودن شرایط ایده آل و خوب برای کوکون گذاری زالوهای مولد باشد تا درآمدزایی بسیار بالاتر و سودآوری بیشتری را داشته باشد.

کیفیت محیط فارم پرورش زالو در زمان پیله گذاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل نوع جنس جزیره و بستر زالوهای مولد بایستی بسیار با دقت انتخاب گردد.

روش های بسیار متنوعی برای بسترسازی و جزیره سازی زالوهای مولد وجود دارد که تمامی این روش ها به یک امر منتهی می گردد و آن هم پیله گذاری زالوها می باشد شما با توجه به شرایط محیط فارم پرورش زالوی خود و همچنین روشی که آن را یاد گرفته اید بایستی نسبت به ساخت جزیره و بستر زالوی مولد اقدام کنید و مطمئناً این را نیز می دانید که کیفیت خاک بستر از ارزش بسیار بالایی برای زالو برخوردار است پس خاک بستر مناسب استفاده کنید.

روشهای افزایش بازدهی زالوهای مولد

۱- یکی از روش های افزایش بازدهی در زالوهای مولد کیفیت و سلامت خود زالو می باشد که افراد پرورش‌دهنده در زمان خرید بایستی به این نکته توجه خاصی داشته باشد پس مراقب باشید که زالوهای سالم و جوان و همچنین با کیفیتی را در ابتدای امر خریداری کنید تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

زالو

۲- مورد بعدی در زمینه بالا بردن بازدهی زالوهای مولد در زمان پیله گذاری ، همانطور که در خطوط بالا به آن اشاره کردیم ،  کیفیت بستر و خاک بستر می باشد که شما باید از این موضوع به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

زالو مولد

۳- سومین موضوع برای افزایش بازدهی در زالوهای مولد ،  با تجربه بودن فرد پرورش دهنده می‌باشد چرا که نکات بسیار زیادی در امر موفقیت در پرورش یا تکثیر زالو دخیل هستند که همگی این موارد می توانند منجر به افزایش زاد و ولد زالوهای مولد و همچنین کاهش مرگ و میر و یا افزایش ضریب تکثیر در پیله ها گردد فرد پرورش‌دهنده بایستی به تمامی نکاتی که یک زالوی مولد نیاز دارد توجه خاصی داشته باشد تا به بالاترین سطح درآمد و کمترین خطر و ضرر و زیان در کار خود دست پیدا کند.


نکته مهم در خرید زالوی مولد

توجه: ویدئوی زیر از یوتیوب می باشد با پروکسی مشاهده کنید.


توجه !

چنانچه به دنبال دریافت تجربیات کاربردی و نکات طلایی در امر تکثیر زالو مولد و سودآوری این حرفه هستید پیشنهاد ما ارتباط با بخش پشتیبانی گروه عمادلیچکو می باشد ما مشاوره های تخصصی و رایگان به تمامی علاقه مندان این حرفه را ارائه می نماییم و اگر به دنبال دریافت آموزشهای تخصصی در این زمینه هستید می‌توانید از آموزش‌های ما به بهترین شکل ممکن به صورت حضوری بهره مند شوید دوستانی که قصد خرید زالو در سایزهای مختلف با کیفیت تضمینی و قیمتی رقابتی در بازار هستند می‌توانند با ما ارتباط بگیرند .

نکات طلایی در بازدهی بیشتر زالوهای مولد

در ادامه به تمامی نکات طلایی که در بازدهی بیشتر زالوهای مولد می تواند تاثیر بسیار خوبی داشته باشد اشاره خواهیم کرد سعی کنید در ابتدای امر با حجم کم کار خود را شروع کنید در قدم اول پیشنهاد ما این است که با پرورش‌ زالو کار خود را آغاز کنید اما چنانچه  در تکثیر زالو فعالیت می کنید می توانید در ابتدای امر رعایت اصول بهداشت را سرلوحه کار خود قرار دهید و همچنین از با کیفیت ترین مواد مصرفی و یا محصولات برای گسترش کار خود استفاده کنید به عنوان مثال حتما از آب سالم ، داروهای تقویتی مناسب برای  زالوهای مولد بعد از جفتگیری ، خاک بستر مناسب برای پیله گذاری صحیح ، نیروی انسانی با تجربه ،  تغذیه اصولی و مناسب از خون با کیفیت ،  استفاده از ظرف ها و وسایل مناسب ،  توجه به حجم استاندارد زالوها با توجه به ابعاد محل فعالیت ،  توجه به حرکات و علائم زالوها در زمان قبل و بعد از جفت گیری ، توجه به پیله ها و نوع و همچنین کیفیت آنها و… 

لارو زالو

در ضمن چنانچه مایل به تهیه خون باکیفیت و استریل دارید گروه عمادلیچکو میتواند این محصول را در اختیار شما قرار دهد.

بنر مشاوره رایگان پرورش زالو

emadleechco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.