روش استریل کردن زالوی طبی :

شما بعنوان یک فرد متخصص و یا پرورش دهنده زالو آیا از روش استریل کردن زالوی طبی آگاهی دارید؟
آیا میدانید که بایستی زالوها بصورت استریل شده مصرف شوند؟
آیا می دانید که زالوی استریل شده فاقد بیماریهای پوستی ، عفونتها و… می باشد؟
آیا میدانید که تولید کننده ای که زالوهای استریل به فروش میرساند قدرت فروش بالاتری داشته و مشتریان بیشتری راغبند تا زالوهای استریل شده را خریداری نمایند؟

 

استریل کردن زالوی طبی

 

تعریف و هدف از استریل زالو:

در ویکی پدیا در مورد معنی واژه استریل چنین آمده است :
” سِترون کردن یا استریل کردن ( sterilization ) فرایندی است که میکروارگانیسمها و عوامل انتقال دهنده آنها از جمله قارچ، باکتری٬هاگ باکتری و ویروس را از سطح اجسام از بین می‌برد فراینداستریل کردن بسته به جنس تجهیزات نیازمند به استریلیزاسیون شامل روشهای گرمایی‌خشک(فوور)، گرمایی‌مرطوب(اتوکلاو)، شیمیایی، رادیواکتیو(پرتوگاما) و فیلتراسیون می‌شوند.
استریل یا سترون به معنی کاملاً عاری از باکتری یا قارچ یا ویروس یا دیگر میکروارگانیسمهای بیماری‌زا و غیربیماری‌زا (در مورد اشیای بی‌جان) است. هدف از استریل کردن جلوگیری از انتقال عفونت است تعریف استریلیزاسیون در پزشکی با محیط و مواد غذایی متفاوت است.”

استریل کردن زالوی طبی

 

[av_notification title=” color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’normal’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-488k6k’]
اما برای استریل کردن زالوها و هر موجود آبزی دیگر بهتراست از عسل طبیعی استفاده نمایید چرا که عسل حالت ضد عفونی کننده قوی دارد.
[/av_notification]

جهت استریل کردن زالوی طبی بدین ترتیب عمل نمایید:
یک ظرف شیشه ای یا پلاستیکی به ظرفیت حدودا 5 لیتر انتخاب نمایید و دو سوم آن را از آب پر نمایید و به تعداد 30 قطعه زالوی طبی داخل آب رها کنید و به ازاء هر دو لیتر آب یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی داخل آب جدا رقیق کرده و به آب اضافه نمایید ( تقریبا برای چنین حجم آبی بایستی یک و نیم الی دو قاشق غذا خوری عسل مصرف نمود)

استریل کردن زالوی طبی
این کار را میتوان فقط یکبار انجام داد و به نتیجه مطلوب رسید و بهتر است در زمانی که زالو را خریداری کردید به مدت 5 الی 10 دقیقه زالوها را حمام آب عسل کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با تیم پشتیبانی عماد لیچ کو در ارتباط باشید.

 


 

[av_productgrid categories=’127′ columns=’4′ items=’4′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’ av_uid=’av-37q1ng’]