هم افزایی اطلاعات و تبلیغات همکاران

توجه!

چنانچه بدنبال تبلیغ برند و یا محصول خود هستید خوشبختانه گروه فنی عمادلیچکو برای این موضوع صفحه ای مجزا در نظر گرفته تا دوستان بتوانند در این فضا برای ارائه هر گونه محتوایی که جنبه تبلیغاتی ، آموزشی و اطلاع رسانی دارد فعالیت نمایند.

البته همکاران عزیز میتوانند در زمینه هایی مانند ارائه مقالات آموزشی ، صوتی ، گرافیکی و … نیز در سایت فعالیت آزادانه ای داشته باشند و در زمان ارائه محتوا تبلیغات خود را نیز انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ما تماس بگیرید.  ( ۰۹۱۷۲۵۸۵۷۳۱ عمادآبادی )

مهندس هاشمی

در زمینه زالو و پرورش این موجود بیشتر بدانیم …

کیفیت محیط زندگی زالو به آب ، دما و رطوبت محیط بستگی دارد

بعضی ها می پرسند که جنسیت زالو چگونه مشخص می شود؟ زالوها دوجنسه (هرمافرودیت) هستند.

زالوی نژاد هیرودومدیسینالیس و هیرودواورینتالیس جزع بهترین نژاد طبی در دنیا و ایران بشمار می روند.

نحوه شناسایی زالوی هیرودو بدین گونه است : رنگهای نامنظم در سطح شکمی و نوارهای نارنجی و یا حنایی شکل در پهلو و کمر.

اکثر زالوهای شناخته شده بی اثر (انگل) و یا سمی هستند( تقریبا ۶۵۰ گونه زالو شناخته شده است که تنها بین ۱۰ الی ۱۵ گونه آن کاربرد طبی دارند)

محل زندگی طبیعی زالوها در برکه ها ، آبگیرها ، تالابها و… می باشد اما انسان توانسته با پرورش زالو در محیط مصنوعی زادآوری در این موجود بوجود بیاورد.

فصل صید زالو غالبا در فصل بهار صید زالو شروع شده و در بهار و تابستان صید زالو انجام میشود.

بند بند شدن یا دفرمگی که با نامهای مختلفی شناخته میشود دلایل مختلفی دارد از جمله : تغذیه غیر اصولی و نادرست ، بیماریها ، شکها ، نارسایی بدنی و هضم ناقص بعد از تغذیه و…

تلفات زالوها بدلایل مختلفی اتفاق می افتد : بیماریها ، شک دمایی ، آلودگی های شیمیایی و میکروبی ، تنشهای صوتی و فیزیکی شدید و…

پرورش زالو ایران زالو

خانم خضری

دلایل استفاده از زالو

حقایقی که سال ها قبل کشف شده و تا به امروز هم اعتبار دارد استفاده از زالو برای درمان و علاج طبیعی بسیاری از بیماری های انسان و حیوان است.

اما در نیمه دوم قرن ۱۹ این عقیده بوجود آمد که زالو باعث عفونت می شود و این باعث کم شدن استفاده از زالو شده است با شروع قرن ۲۰ کاربرد زالو کمتر هم شد.
با توجه به اینکه اخیرا مردم به سلامتی خودشان توجه بیشتری دارند، و به این موضوع پی برده اند که روش های درمان قدیمی و همچنین منسوخ شده (که ارزان و بی عارضه می باشد ) بهتر میتواند در درمان بسیاری از بیماری ها به آنها کمک نماید به همین دلیل در این میان زالو و زالو درمانی هم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

دانلود فایل کامل

فایلی نیست …

آقای رحیمی

کوکون خراب

یکی از دلایل خرابی کوکون در زمان بستر سازی اسپری کردن و مه پاشی بیش از حد خاک است
چون همه میدانیم که کوکون در ابتدا بصورت کف و بعد از بیست و چهار تا چهل و هشت ساعت شکل میگیرد
حال در زمان شکل گیری کوکون اگر ما به هر دلیلی آب را با فشار بالا یا بیش از اندازه اسپری کنیم در غشائ کوکون نفوذ و باعث خرابی میشود.

کوکون خراب

فایلی نیست …

فایلی نیست …