عمادلیچکو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات عمادلیچکو
آموزش چگونگی پرورش زالوی طبی سال 2022

آموزش چگونگی پرورش زالوی طبی سال 2022

آموزش پرورش زالو

اگر در زمینه نکات طلایی و آموزش چگونگی پرورش زالوی طبی در محل زندگی و … سوالاتی دارید پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.


ما بصورت تخصصی در زمینه مهمترین قواعد پرورش زالو میتوانبم شما را راهنمایی کنیم در مقالات مختلفی به کلیه این موارد پرداخته ایم .

دسته بندی مقالات در این سایت به گونه ای می باشد که به کلیه نکات طلایی و چگونگی پرورش زالوی طبی پرداخته شده است .


پرورش زالوی طبی دارای فوت و فن ها و باید و نبایدهای بسیار زیادی می باشد که اگر بتوانید در زمینه اجرایی کردن این قواعد مهم و حیاتی موفق ظاهر شوید مطمئنا در کسب و کار خود به سودآوری بالایی خواهید رسید.

در قرنطینه زالو 1

مرحله اول تصمیم گیری

از مهمترین قسمتها و موارد چگونگی پرورش زالوی طبی شروع بکار می باشد.
شروع بکار پرورش زالو مستلزم رعایت موارد اولیه مهمی است که با رعایت و توجه کردن به این موارد است که میتوانید وارد مراحل بعدی شوید.


بعنوان مثال شناخت خصوصیات فردی و همچنین تصمیم گیری در زمینه نوع و نحوه فعالیت در این زمینه از موارد اولیه در فعالیت زالو بشمار می رود.

بایستی شرایط و امکانات و همچنین انرژی و وقت خود را بسنجید و با توجه به پتانسیل خود قدم اول را بردارید با تمامی این اوصاف پیشنهاد می کنیم که حتما با تعداد کم شروع بکار کنید تا هم تجربه کافی را بدست آورده و هم چنانچه اشتباهی مرتکب شدید و یا با مشکلی در زمینه پرورش زالو در حین کار مواجه گشتید فرصت جبران داشته باشید.

چگونگی پرورش زالوی طبی

مرحله دوم انتخاب و خرید

انتخاب تعداد و نژاد زالو و همچنین خرید انواع وسایل مناسب با محیط فعالیت شما در مرحله بعدی قرار دارد.
همانطور که در پاراگرافهای قبلی اشاره شد حتما در قدم اول با تعداد زالوی کم شروع بکار کنید تا به قولی قلق کار را بدست آورید.
در حال حاضر نیز بهترین نژاد زالوی طبی موجود در بازارهای دنیا و ایران از خانواده هیرودو مانند مدیسینالیس و اورینتالیس می باشد که ما نیز پیشنهاد می کنیم از این نژاد زالو تهیه نمایید تا در امر فروش نیز به مشکل بر نخورید.

چگونگی پرورش زالوی طبی

مرحله سوم روند کاری

با آنکه در اینترنت در زمینه پرورش زالو مطالب فراوانی یافت می شود اما هنوز بسیاری از نکات مهم و کلیدی را در آموزشها و دوره های حضوری و یا پشتیبانی فنی می توان فرا گرفت.
شکی نیست که در امر چگونگی پرورش زالوی طبی ، مهمترین مرحله در موفقیت کاری ، تخصص مناسب و رعایت مسایل فنی مانند رسیدگی های روزانه ، رعایت بهداشت فردی و محیطی و از همه مهم تر تغذیه زالوها می باشد.

شما بایستی تمامی نکات مراحل مختلف زیر را فرا بگیرید تا بتوانید در کسب و کار پرورش زالو موفق شوید.
تهیه زالو نژاد مرغوب – قرنطینه ضحیح – چیدمان تجهیزات و وسایل – رسیدگی اصولی – تغذیه مناسب – فراهم نمودن شرایط صحیح جفتگیری و پیله گذاری – نگهدای کوکون ها و…

چگونگی پرورش زالوی طبی

مرحله چهارم فروش موفق

 اگر تمامی مراحل ذکر شده فوق را بدرستی انجام دهید و به تمامی نکات چگونگی پرورش زالوی طبی توجه داشته باشید اما نتوانید در امر فروش موفق ظاهر شوید شکست شما قطعی خواهد بود.


دغدغه بسیاری از تولید کنندگان زالوی طبی همین موضوع می باشد در حالی که با کمی تحقیق در محل زندگی خود و همچنین بازاریابی ساده و مشخص کردن بازار هدف می توان کم کم در عرض یک الی دو سال مشکل فروش را رفع نمود و حضور دلالان را از این قضیه پاک کرد.

چگونگی پرورش زالوی طبی

بازار هدف فروش زالو

بعضی از عطاری ها پزشکان طب سنتی پزشک های تجربی و طب سنتی مراکز زالو درمانی دلالان و واسطه های زالو خرده فروشی زالو به همسایه ها ، دوستان و اقوام و … بعضی از آزمایشگاه ها جهت استحصال روغن و آنزیم زالو جهت صادرات زالو درمانی حیوانات اهلی مانند گاو ، اسب ، سگ و گربه و …

مراکز مختلفی که در زمینه زیبایی و جوان سازی پوست صورت فعالیت میکننند 

بعضی از فعالان و پرورش دهندگان زالو ( عمادلیچکو برای زیر مجموعه های خود چنین خدمتی را انجام میدهد ) 


پیشنهادات :

ابتدای کار افرادی که در نزدیکی منطقه زندگی شما فعالیت در زمینه زالو را دارند شناسایی کنید.
مشورت با تمامی افرادی که به نوعی مرتبط با فعالیت تکثیر و پرورش زالو هستند را فراموش نکنید ( بعنوان مثال با : کارشناسان عمادلیچکو و جهاد کشاورزی – نظام مهندسی – دامپزشکی و افراد متخصص و با تجربه و…)
به شایعاتی که هر روزه در بازار این نوع محصولات رد و دل می شود توجه نکنید.
حتما در شروع کار حساب شده عمل کنید.
اطلاعاتان را در زمینه های مختلف فعالیت خود هر روزه بروز نگهدارید ( اطلاعات در زمینه خرید و فروش ، قیمت گذاری ها ، روش های مختلف پرورش ، روشهای جدید و ترفندها و…)

چگونگی پرورش زالوی طبی

چگونگی پرورش زالوی طبی و نحوه موفقیت صد در صدی در آن بصورت همزمان تجربی و اکتسابی می باشد  فقط صرف دانستن اطلاعات تئوری و یا بلعکس فعالیت بدون دانش به موفقیت نخواهید رسید.

امیدوارم در این زمینه توانسته باشیم کمک هر چند کوچکی به شما دوستان ارائه داده باشیم. چنانچه سوالی در این زمینه دارید میتوانید با راههای ارتباطی درج شده در بخش تماس با ما و یا دادن نظر، سوال خود را بپرسید.
موفق باشید


emadleechco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *