عمادلیچکو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات عمادلیچکو
3 نکته در مورد از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

3 نکته در مورد از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

پرورش زالو

3 نکته در مورد از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟ در این صفحه توضیحات ارائه شده است فصل بهار اوج خرید و فروش زالوها بوده و سوالی که ذهن اکثر دوستان را درگیر میکند این است که از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟
خرید زالو برای مقاصد مختلف بایستی طبق روال و اصول صحیحی انجام گیرد تا بهترین نتیجه را داشته باشیم با ما همراه باشید تا در زمینه خرید زالوی پرورشی مناسب بیشتر بدانیم.

از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

زالوی پرورشی را از کجا بخریم؟

زالوی پرورشی اگر صحیح تولید و پرورش گردد کیفیت مطلوبی خواهد داشت. همانطور که میدانید زالو ها در دو دسته بندی پرورشی و صیدی در بازار خرید و فروش می گردند و خریداران این نوع زالو ها با توجه به نیاز خود از زالو های پرورشی و یا صیدی استفاده می‌کنند.

تفاوت این دو دسته نیز در سبک پرورش و یا نگهداری آنها می باشد که زالوی صیدی را از طبیعت به صورت درهم ( ریز و درشت – احتمال اختلاط نژادهای مختلف ) صید کرده ولی زالوی پرورشی به دست انسان از سایز لارو تا سایز های متفاوت پرورش داده می شود.

دلیل اینکه این مطلب را نوشتیم این است که اکثر دوستان در شروع به کار (که غالبا فصل بهار می باشد) نمی دانند که از کجا باید زالو پرورشی مناسب و با کیفیت را خریداری کنند.
قبل از هر چیز باید بدانیم که زالوی با کیفیت و مناسب دارای چه مشخصاتی میباشد که در زیر سعی کردیم به مهمترین این موارد به طور تیتروار اشاره کنیم.

از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

مشخصات زالوی پرورشی با کیفیت و مناسب:

در ادامه مشخصات زالوی پرورشی با کیفیت و مناسب ارائه می گردد

نژاد خوب ( هیرو مدیسینالیس – هیرودو اورینتالیس )

سایز مناسب ( با توجه به سبک فعالیت خودتان باید سایز مناسبی را انتخاب کنید که این موضوع را باید با مشاور خود در میان قرار دهید و یا با افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه بیشتری دارند صحبت کنید)

میزان اختلاط زالو ها ( اختلاط از جنبه های مختلف بررسی می گردد به عنوان مثال اختلاط در سایز بندی ها و اختلاط در نژادها به عنوان مهمترین این موارد به شمار می رود که باعث کاهش کیفیت بار می گردد شما بایستی قبل از خرید این نکته را گوشزد کنید که زالوها در دسته بندی مشخص با سایز بندی مناسب و بدون اختلاط ارسال گردد)

سلامت زالوها ( این نکته نیز اهمیت دارد که بیمار بودن زالوها می تواند درصد ضرر و زیان شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد پس زالوی سالم و سر حال یکی از مشخصات بسیار مهم در کیفیت بار زالو می باشد)

البته موارد دیگری نیز در این قضیه دخیل هستند که در این مطلب بدانها اشاره نکردیم و از اهمیت پایین‌تری برخوردار می باشند.

از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

نحوه یافتن مراکز معتبر خرید زالو:

به چند روش می توانید زالو های مناسب و با کیفیت را برای شروع به کار تهیه کنید که یکی از آن موارد سابقه فعالیت فرد فروشنده می باشد.
افرادی که در بازار خرید و فروش زالو به صورت عمده فعالیت می‌کنند و دارای سابقه درازمدتی می باشند در بین فعالان این حرفه شناخته شده بوده و شما به راحتی می توانید این افراد را در اینترنت و یا به صورت تلفنی و یا تحقیقات میدانی پیدا کنید.

روش دوم یافتن کانال ها و یا سایت های معتبر در این زمینه بوده و بعد از تحقیق نسبت به خرید می توانید اقدام کنید.

نکته مهمی که حائز اهمیت است و بارها حتی افراد باتجربه و باسابقه در این زمینه به مشکل خورده اند این مورد می باشد که خرید زالو از هر فردی نیازمند داشتن تجربه و شناخت کافی در این زمینه می باشد حتی افراد با تجربه در بعضی از موارد به مشکل میخورد.
اگر فردی را یافتید که در این مورد دارای سابقه خوبی می باشد میتوانید نسبت به خرید اقدام کنید ولی نباید چشم بسته خرید زالو را انجام داد.

از کجا زالوی پرورشی تهیه کنیم؟

ما نیز در این زمینه تامین کننده زالوهای خریداران و کاربران گرامی بوده و شما با خیالی آسوده می توانید سایزهای مختلف زالو ها را از ما تهیه کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره های تخصصی میتوانید در اسرع وقت با تیم ما تماس بگیرید و مشاوره های رایگان دریافت کنید.
ناگفته نماند که فصل بهار بهترین زمان برای شروع به کار در پرورش و تکثیر زالو بوده و به عنوان زمان طلایی نام برده می‌شود و افرادی که علاقمند هستند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند مناسب ترین زمان برای خرید زالو های با قیمت پایین بهار می باشد.


emadleechco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *